спробуй себе у відеопродакшні, створи першу портфолійну роботу в команді з нуля за 30 днів
МАРАФОН
ВІДЕОМЕЙКЕРІВ
Хочеш робити відео, але боїшся, що не вийде?
8-12 занять від ТОП-спікерів, які щодня працюють у відеопродакшні, база знань, необхідних для створення відео, куратори, які підтримують та допоможуть з усіх питань т твоя команда, разом з якою ви зробите перший ролик в портфоліо! Ми зробили все так, що у тебе 100% видей зробити ролик! Failure Is Not an Option.

5 напрямків по 8-12 занять
Доступ до всіх занять зберігається протягом 1 року і може бути продовженим за потреби
Сценаристика
Як сформувати власний стиль сценариста?
5 вправ професійних сценаристів. Драматургія. Історія. Герой. Формати сценаріїв. Як виходити із творчих ступорів.


500 UAH/ 900 UAH
Ілюстрація
500 UAH/ 900 UAH
Вступ, робота зі сценарієм - референси, сторіборд - композиція, кольори - створення ілюстрацій - підготовка під анімацію
500 UAH / 900 UAH
Вступ - анімація в Аfter Effects - анімація персонажа - переходи і плагіни - створення і зворотній зв'язок
Анімація
3D графіка
Вступ в Cinema 4D - моделінг, текстурування - освітлення, рендер - анімація - інтеграція в ролик, зворотній зв'язок
500 UAH/ 900 UAH
Режисура монтажу
500 UAH/ 900 UAH
Вступ в сферу - налаштування workflow в Premiere Pro, фази та ракурси, 10 правил склейки кадрів, сторітейлінг, динамічний монтаж, кольорокорекція та зведення звуку
ЦІЛЬ
Дати крутий досвід людям, які ніколи не чули про якийсь із цих напрямків, але горять бажанням попробувати це, попрацювати з однодумцями, отримати масу досвіду та знань. Створити щось грандіозне, чим можна буде потім гордитися і показувати майбутнім клієнтам.
ДЛЯ ТИХ
-хто ввагається, чи це його напрямок
-хто не знає, чи йому сподобається сфера
-хто хвилюється, що в нього не вийде
-хто хоче попробувати створити щось цікаве
-хто хоче створити крутий соціальний ролик
-хто мріє попрацювати з однодумцями
-хто хоче прокачати власні скіли
ПРОЦЕС
1
Заняття
Проходь 5 занять, вчися і отримуй знання, прокачуйся в напрямку та готуйся до командої роботи.
2
Команда
Знайомся з командою однодумців, спілкуйся, придумуй круті ідеї для вашого ролика та працюй над ним.
3
Результат
Створюй крутий соціальний ролик, викладай його на YouTube, отримуй круті призи за кращий результат.
При покупці всіх
напрямків знижка
-20%
ВІДГУКИ
Ольга, здравствуйте. Пишу, чтобы поблагодарить Вас за Ваши курсы. Самое главное что я получил на них, это материалы со съёмочных площадок и обратная связь специалистов.
Сейчас я уволился с должности директора, и работаю режиссёром монтажа в одной из киевских компаний. Параллельно, вместе с приятелем купили видео оборудование, монтажное оборудование и начинаем снимать клипчики. Супер! Спасибо за Ваши курсы, они они меня переформатировали меня.

Василь Коваленко
випускник курсу режисури монтажу
Я безмежно вдячна Відеоматиці, Олі, усім викладачам курсу. Тому що, він став для мене реально не просто поштовхом для подальших професійних кроків (як я собі це уявляла, ідучи на курс), а поділив все на до і після. І це після прекрасне) я звісно, ставила якість невеличкі плани, трішки навіть мріяла про те про се, але не подумала би, що все так стрімко почне рухатися, на протязі кількох місяців після закінчення курсу. По-перше, колись я вирішила власноруч поховати свій досвід в pr та маркетингу, а завдяки курсу, я його, щось типу, закумулювала для "корпоративної" сценаристики. Тепер знаю, що "ніколи не кажи ніколи", а по-друге, я дуже мріяла писати сценарії до мультиків і зараз працюю над одним кумедним мультсеріалом, із однохвилинними серіями:) це така мрія , знаєте, щоб потім дитині сказати "а це я вигадала") Викладачі курсу всі дуже класні, мені сподобалося, що давали нам дуже практичні, "прикладні" домашні завдання (вони мені допомогли надалі як перші портфолійні "роботи"). Ну а далі моя задача багато працювати і розвиватися. І пройти ще кілька курсів у Відеоматиці :)

Ангеліна Андрєєва
випускник курсу сценаристики
Чи рекомендую я Відеоматику? О, ТАК, НА ВСІ 100%. В наш час коли вчитися потрібно швидко і якісно, Відеоматика - це чарівна пігулка для тих хто шукає: кваліфіковані викладачі дуже швидко прокачають тебе до рівня ПРОФІ! Зручний час для навчання з будь-якої точки світу; постійна підтримка; надзвичайно низька ціна за НАСТІЛЬКИ якісне навчання. Всього просто словами не опишеш. А найголовніше - ти отримуєш творчу родину й віру у свої сили.

Яся Солнцева
випускник курсу моушн дизайну
РОБОТИ УЧАСНИКІВ МАРАФОНУ
Залишились питання? Напиши мені в Instagram!
Швидко відповідаємо в діректі:)
НАШІ ПАРТНЕРИ
ЗМІ ПРО НАС
Ольга Слащева
Генеральний продюсер VIDEOMATICA Academy
Телефон: +380 93 762 29 18
E-mail: office@videomatica.com.ua
Made on
Tilda