У теперішні непрості часи українські відеомейкери вирішили об'єднатися та допомогти тим, хто рятує життя.
Videomatica Production & Academy запланували перший Марафон Відеомейкерів. Результатом якого, стануть 27 креативних відеороликів, що допоможуть благодійним організаціям у зборі коштів на апарати вентиляції легень, для хворих дітей, для тих, хто втратив роботу і потребує підтримки.
Серед організацій, для яких буде створено ролик Національна Служба Здоров'я України, Міжнародний фонд «Відродження», Щедрий вівторок, Український форум благодійників, Благодійний фонд «Благомай» та Український жіночий фонд.
До Марафону Відеомейкерів можна долучитися всім бажаючим та не лише отримати вичерпні знання у процесі створення відео, а й попрацювати над професійним роликом.
Днями розпочався перший Марафон Відеомейкерів, ініціатором і організатором якого виступив український продакшн Videomatica.
Ми працюємо з відео та рекламними кампаніями щодня і знаємо з досвіду, що відео має вагомий вплив. Тому відтепер Марафон Відеомейкерів безкоштовно допомагатиме не лише благодійним організаціям, а й підприємцям які були змушені зачинити свої двері під час карантину і мають економічні проблеми.
Загалом буде створено 27 відеороликів, що допоможуть вітчизняному малому та середньому бізнесу у цей скрутний час.
Марафон проходить добре. Учасники завершили період навчання та були поділені на команди. Зараз усі групи усердно працюють над створенням відео і частина вже показують хороший результат. Увесь процес узгоджується з організаціями, тож залишається ще декілька правок і ми побачимо понад 20 нових креативних роликів, що не залишать нікого байдужим.
Нагадаємо, що Марафон Відеомейкерів спрямований на підпримку благодійних організацій, що потребують допомоги у боротьбі з Covid-19 та економічними наслідками карантину!
Made on
Tilda