Щойно завершився Перший Всеукраїнський марафон відеомейкерів, організований українським відеопродакшном та академією Videomatica.
У непрості часи для індустрії, українські відеомейкери вирішили не просити допомоги, а допомогти!
Усі учасники отримали 5 крутих занять від ТОП- спеціалістів і створили своє соціальне відео у команді із 5 людей, де кожен мав свою роль: сценарист, ілюстратор, аніматор, 3d графік та саунд дизайнер.
Завдяки акції, було створено 27 креативних відео для збору коштів медикам та для малого бізнесу, який постраждав від карантину.
Недавно проходив перший Марафон Відеомейкерів і вже почався набір на другий. Відтепер ми безкоштовно допомагатиме не лише благодійним організаціям, а й підприємцям.
У Європі співпраця бізнесу та благодійних організацій налагоджена. В Україні цей процес лише починається. Тож ми плануємо і надалі підтримувати благодійників
Сьогодні Марафон Відеомейкерів набирає міжнародного значення. До нас звернулись європейські організації, разом з якими ми будемо створювати відео, щоб ефективніше допомагати людям
А вже скоро стартує другий Марафон Відеомейкерів, до якого можна долучитися всім бажаючим та створити свій ролик, що змінить світ.
Старт другого Марафону Відеомейкерів

25.06.2020.
Made on
Tilda